Par Mums

Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir augstas kvalitātes tērauda konstrukciju ražošana. Papildus uzņēmums nodrošina ārpakalpojumus, kas mūsu klientiem ļauj ietaupīt līdzekļus, liekot uzsvaru uz pamatbiznesa attīstīšanu. Mūs izvēlas par sadarbības partneri, jo esam stabils uzņēmums, kas neatkāpjas no nospraustajiem mērķiem un pastāvīgi pievērš uzmanību attīstībai un izaugsmei nākotnē. Viena no uzņēmuma galvenajām vērtībām ir darbinieki, jo teicamus sasniegumus var gūt tikai ar spēcīgu un saliedētu komandu. Uzņēmumā darbinieku skaits pastāvīgi pieaug. Egra Steel industry rūpējas par savu personālu, rīkojot gan iekšējās, gan ārējās apmācības, nodrošinot labus darba apstākļus un rūpējas par drošu darba vidi. 

Sazinies ar mums:

laila@egrasteel.lv

konstruktors@egrasteel.lv

Ideja

Bieži klients vēršas pie mums tikai ar vīziju. Mēs nodrošinam klienta konsultēšanu un projekta izstrādi sertificētu būvinženieru vadībā, izmantojot Eiropā plaši pazīstamas un atzītas automatizētās projektēšanas programmas. Projektētāji strādā ar AutoCad programmu, objekta projekts tiek izstrādāts 3D modelī.

Risinājums

Mūsu uzņēmuma tirdzniecības departamenta ciešā sadarbība ar uzņēmuma tehnologiem nodrošina klienta vēlmēm un iespējām maksimāli pielāgotu produktu.

 

Kontrole

Konstrukciju metinājumu, izmēru un pretkorozijas apstrādes kvalitātes kontrole tiek veikta atbilstoši Eiropas Savienības standartu prasībām. Konstrukciju izgatavošanā tiek izmantoti tikai sertificēti materiāli, kuru izcelsme un kvalitāte ir dokumentāli pierādīta.

 

Pakalpojumi

Mēs piedāvājam visdažādākos servisus. Šeit minēti mūsu darbības pamatvirzieni:

Metināšana

Egra Steel industry rūpnīcā strādā pieredzējuši metinātāji, kā arī uzņēmumā ir viss nepieciešamais, lai nodrošinātu pasūtījumu atbilstību augstas kvalitātes prasībām, spējot saražot konkurētspējīgu produkciju atbilstoši Eiropas Savienības prasībām.

Frēzēšana

Apvienojot mūsu darbinieku pieredzi un profesionālās iemaņas ar modernām iekārtām, spējam izpildīt katru klienta pasūtījumu.

 

Virpošana

Sniedzam dažādu metāla elementu virpošanas pakalpojumus. Egra Steel industry rūpnīcā ir CNC iekārtas, kas nodrošina augstu precizitāti.

 

Virsmu apstrāde

Egra Steel industry rūpnīca Jelgavā ir aprīkota ar atbilstošām iekārtām, nodrošinot strūklošanu, metalizāciju un krāsošanu. Uzņēmumam ir cieša sadarbība ar kompāniju, kura piedāvā augstas kvalitātes cinkošanas pakalpojumus, kā rezultātā klienta pasūtījums tiek pilnībā apstrādāts.

 

Jaunumi

Produkti

Angāru ražošana, būvniecība

Atkarībā no angāru izmēriem - aukstais vai nosiltinātais angārs - to pielietošanai ir milzīgs potenciāls. Noliktava, ražošanas telpu izveide, transporta novietne, lauksaimniecības produktu glabātuve un daudzas citas iespējas. Klientiem piedāvājam angārā ieklāt kvalitatīvu grīdu ar iestrādātiem trapiem, kas nodrošina ērtu uzkopšanu.

 

Fermas

Egra Steel industry komandai ir pieredze fermu būvniecībā, kas ļauj nodrošināt to pilnīgu celtniecību, sākot ar pamatiem līdz aizgaldu izvietošanai. Pirms lēmuma pieņemšanas piedāvājam klientam iespēju apskatīt pabeigtos objektus.

 

Metāla konstrukcijas

Egra Steel industry priekšrocība ir spēja pielāgoties klienta vajadzībām un izgatavot nestandarta konstrukcijas ar augstu pievienoto vērtību nelielās sērijās vai pat vienā eksemplārā. Tieši elastība apvienojumā ar augstajiem kvalitātes standartiem ir veicinājusi uzņēmuma konkurētspēju.

 

Kāpnes

Egra Steel industry nodrošina dažādu veida kāpņu ražošanu, cinkošanu, krāsošanu, kā arī piedāvā dažādiem objektiem piemērotus apkopes tiltiņus.

 

Paveiktais

Mūsu darbs ir mūsu lepnums.

Mēs nešķirojam darbus lielos un mazos - ikviens no tiem apliecina mūsu mīlestību un lepnumu tam ko mēs daram.

  • Rādīt visu
  • Biroja ēkas
  • Ceļu būve
  • Noliktavas - Angāri
  • Tirdzniecības centri
  • Dažādi / Interesanti
  • Piena ieguves fermas
  • Ražošanas ēkas
  • Armatūras sieti - pāļiem/grīdām dažāda veida

Kontakti

Vēlaties uzzināt vairāk?

Uzrakstiet mums un mūsu pārdošanas menedžeris sazināsies ar Jums.

Juridiskā adrese: Tērvetes iela 93, Jelgava, LV-3008, Latvija
Biroja adrese: Tērvetes iela 93, Jelgava, LV-3008, Latvija